KURACIE A OSTATNÉ BURGERY

REBEL WHOPPER

REBEL WHOPPER

Plný úžasných chutí.

REBEL WHOPPER

Rebeluješ proti mäsu? Rastlinný Rebel Whopper je konečne aj na Slovensku, tak ho ochutnaj! Rebel Whopper je 100% WHOPPER, ale s 0% hovädzieho mäsa. Má rovnaké zloženie ako náš ikonický burger Whopper, len s tým rozdielom, že miesto hovädzieho mäsa obsahuje mäso rastlinné.

Nejedná sa o vegetariánsky, ani vegánsky produkt.

 

Chicken Burger

Chicken Burger

Hit našich fanúšikov

Chicken Burger

Nápad vytvoriť Chicken Burger bol úplne šialený, ale my sme mu verili. A kombinácia šťavnatého kuracieho mäsa v chrumkavom cestíčku s čerstvým šalátom a nadýchanou majonézou sa stala skutočným hitom.

Crispy Chicken

Crispy Chicken

Chrumkavý zvonka, šťavnatý zvnútra.

Crispy Chicken

Môže byť burger chrumkavý a zároveň jemný? BURGER KING® to dokáže. Crispy chicken má všetko, čo by ste od vynikajúceho kuracieho burgera mohli čakať – najlepšie kuracie mäso v chrumkavom obale, čerstvý šalát a šťavnaté paradajky. Neprekonateľné majstrovské dielo!

Long Chicken®

Long Chicken®

Tak skvelý... v ponuke už od roku 1979.

Long Chicken®

Niekedy jednoducho chcete viac a viac, pretože tej skvelej chuti nikdy nie je dosť. Vyskúšajte náš Long Chicken® so šťavnatým kuracím mäsom, ľahkou majonézou a krehkým ľadovým šalátom v dlhej žemli posypanej sezamom! Dáte si, však?

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.